Sesongavslutning for jollegruppen på seilerhytten
IMG 9434

Sesongavslutning for jollegruppen på seilerhytten

Forrige helg var det tid for avslutningsfest for jollegruppen. Det ble servert middag, masse pokaler og kaffe og kaker til de som hadde møtt opp. Vi var vel samlet rundt 50 personer med stort og smått.

Som dere ser på bilde fra premiebordet, så var det masse premier som skulle deles ut. Jeg har prøvd å fått med alle plasseringene på listen under bildene.

Men selv om sesongen er ferdig, så fortsetter vi å seile på søndager fra 12 til 14 for de Optimistene og Laserene som vil, og vi skal både trene i gymsal og treningsrom gjennom vinteren. Må heller ikke glemme Hardhausen for joller som blir gjennomført 13. november.

IMG 5392
Alida med CLARA OG ERIK F. ERIKSENS MINNEPOKAL
IMG 5397
Erik og Brudeegget
IMG 5373
Glade Optimistseilere.
IMG 53901
Laser
Avslutning 2021 2
Optimist A

 

Vårserie 1-2-3 17-18 april 2021
Optimist B
1.Emil Lervåg
2. Magnus Sjo Solstad
3. Alida Brandshaug
4. Kian Singh
5. Ludwig Syska
6. Jon Fredrik Hessen
7. Viktoria Pliakhanava
Optimist B
1. Nela Grala
2. Pia Hessen
3. Rolf Andre Reite
4. Magnus Sjo Solstad
Lasen 4.7
1. Maja Annine Moen
2. Erik Bøen
3. Georg Grønfur
4. Marina Hatløy
Laser Radial
1. Ingrid Bøen
2. Ingrid Giske Søvik
Klubbmesterskap Joller
Optimist B
1. Emil Lervåg
2. Alida Brandshaug
3. Daniel
4. Ludwig Syska
5. Kian Sinh
6. Albert Ringdal
7. Jon Hessen
8. Magnus Sjo Solstad
9. Viktoria Pliakhanava
Optimist A
1. Nela Grala
2. Pia Hessen
3. Rolf Andre Reite
4. Magnus Sjo Solstad
Laser 4.7
1. Erik Bøen
2. Maja Moen
3. Georg Grønfur
4. Aurora Ringdal
5. Marina Hatløy
6. Ada-Oline Mikkelsen
Laser Radial
1. Ingrid Bøen
2. Marina Hatløy
3. Ingrid G Søvik
MR Cup 4/ KM 2021
Optimist B.
1. Alida Brandshaug
2. Albert Ringdal
3. Daniel Shargorodskyy
4. Emil Lervåg
5. Jon Hessen
6. Kian Singh
7. Ludwig Syska
Optimist A
1. Nela Grala
2. Pia Hessen
3. Magnus Sjo Solstad
4. Rolf Andre Reite
Laser 4.7
1. Erik Bøen
2. Maja Anine Moen
3. Georg Grønfur
4. Aurora Ringdal
5. Viktoria Pliakhanava
Vårregatta 1
Optimist c
1. Alida Brandshaug
2. Viktoria
3. Kian Singh
4. Ludvig Syska
Optimist B
1. Magnus Sjo Solstad
2. Emil Lervåg
3. Martinius
Optimist A
1. Nela Grala
2. Pia Hessen
3. Rolf Andre Reite
Laser Radial
1. Ingrid Bøen
2. Ingrid Giske Søvik
Laser 4.7
1. Erik Bøen
2. Maja Annine Moen
3. Georg Grønfur
4. Marina Hatløy
Vårregatta 2
Optimist C
1. Alida
2. Viktoria
3. Ludwig
DNS Kian
Optimist B
DNS Christian Devold
DNS Emil Lervåg
Optimist A
1. Nela
2. Rolf Andre
3. Pia
4. Magnus
Laser Radial
1. Ingrid Bøen
2. Ingri Giske Søvik
Laser 4.7
1. Erik Bøen
2. Maja Moen
3. Georg Grønfur
4. Marina Hatløy
Vårcup 1. (26.05.21)
Optimist B
1. Alida
2. Emil
3. Kian
4. Ludvik
Optimist A
1. Nela
2. Magnus
3. Pia
4. Rolf Andre
Laser Radial
1. Ingrid Giske Søvik
2. Ingrid Bøen
Laser 4.7
1. Erik Bøen
2. Maja Moen
3. Georg Grønfur
4. Aurora Ringdal
5. Marina Hatløy
Vårcup 2 (10.06.21)
Optimist B
1. Emil
2. Daniel
3. Alida
4. Jon
5. Albert
6. Ludwig
Optimist A
(Ble ikke fullført, 9.6. Ble tatt igjen 01.09.21)
1. Pia
2. Nela
3. Rolf Andre
4. DNS Magnus
Laser Radial
1. Ingrid Bøen
2. Ingri Giske Søvik
Laser 4.7
1. Erik
2. Maja
3. Georg
Høstregatta 1. (01.09.21)
Optimist B
1. Emil
2. Daniel
3. Alida
4. Albert
5. Jon
6. Ludvig
DNS Kian
Optimist A
1. Nela
2. Pia
3. Rolf Andre
DNS Magnus
Laser 4.7
1. Erik
2. Maja
3. Georg
4. Ada
DNS Aurora
Laser Radial
1. Marina
Høstregatta 2 (08.09. 21)
Optimist B
1. Emil
2. Ludwig
3. Alida
4. Albert
5. Kian
6. Jon
7. Daniel
Optimist A
1. Rolf Andre
2. Magnus
3. Pia
4. Nela
Laser 4.7
1. Erik
2. Maja
DNS Georg
DNS Aurora
DNS Viktoria
Laser Radial
1. Marina Hatløy
Høstcup 1 (22.09.21)
Optimist B
1. Kian
2. Ludwig
DNC Albert
DNC Emil
DNC Daniel
DNS Jon
Optimist A
1. Rolf Andre
2. Nela
3. Magnus
Laser Radial
1. Marina
Laser 4.7
1. Erik
2. Maja
Høstcup 2 (29.09.21)
Optimist B
1. Emil
2. Daniel
3. Jon
4. Ludwig
5. Kian
6. Albert
Optimist A
1. Nela
2. Pia
3. DNS Magnus
Laser Radial
1. Marina Hatløy
Laser 4.7
(Gjennomført 05.12.12)
1. Maja
2. Aurora
3. DNS William Holm.
CLARA OG ERIK F. ERIKSENS MINNEPOKAL gikk til:
Alida Branshaug
Og Brudeegget 2021 gikk til:
Erik Bøen