Kontakt oss

Kontaktinformasjon

Besøksadresse

Ålesunds Seilforening
Nørvevika Båthavn
6008 Ålesund

Postadresse

Ålesunds Seilforening
Postboks 163 Sentrum
6001 Ålesund

Organisasjonsnummer

981 979 885

Styret

Inge bøen

Leder

Odd Arne Ingebrigtsen

Nestleder

Uten navn 5

Andreas S. Larsen

Sportslig leder

Therese Giske Søvik

Therese G. Søvik

Leder Jollegruppa

images

Kjetil Vassbakk

Leder Regattastyret

images

TBA

Leder Havnestyret

images

Rolv Giske

Leder Hyttestyret

Ingrid Bøen

Ungdomsrepresentant

images

Inger Karin Ingebrigtsen

Kasserer

images

Silje Haus Rendal

Sekretær

Øvrige komitéer

Test

Leder
Andreas S. Larsen
404 78 502
andreas@olarsen.no

Therese G. Søvik, leder Jollegruppa

Ole G. Morken, ansvarlig Seilsportsliga

Kjetil Vassbakk, leder regattastyret

Tor Eksund, klassekaptein tur/hav

TBA, klassekaptein Express

Kristian Haahjem, klassekaptein 12,5 kvm

Lars Ove Seljebø, klassekaptein 2.4mR

Kjell Inge Tomren, utdanningsansvarlig

Leder
Therese G. Søvik
930 34 739
theresegiske@yahoo.no

Harry Fugledal, nestleder

Elisabeth Paulsen

Jakob Devold

Helge Dalen, materialforvalter

Joakim Grønfur, materialforvalter

Inge Bøen

Leder
Kjetil Vassbakk
920 44 996
kjetil.vassbakk@gmail.com

Arnt Kamperud

Kjell Inge Tomren, resultatansvarlig

Håvar Yndestad

Ola Herje

Kjetil Øverås

Andreas S. Larsen

Leder
TBA

Odd Helge Hessen

Arve Refsnes

Ludvig Fladmark

Hjalmar Molvær

Trond Mele

Lars Ranes

Frank Cromer

Per Inge Drønnesund

Fredrik B. Hessen

Leder
Rolv Giske
926 61 340
rolv@butikkutstyr.as

Ola Tynes

Eva Tynes

Jan Steffensen

Håvard Almås

Berit Dybvik

Bente Dreyer

Ann Kristin Refsnes

Oscar Tvedt, havnekaptein Gåsholmen

Helge Lande, Naustansvarlig

Jollegruppa
Therese G. Søvik
930 34 739
theresegiske@yahoo.no

Tur og hav
Tor Eksund
982 56 551
t.eksund@gmail.com

Express
TBA

12,5 kvm
Kristian Haahjem
966 26 100
kristian@haahjem.no

2.4mR
Lars Ove Seljebø
488 69 660
seljeboe@gmail.com

J/70
Andreas S. Larsen
404 78 502
andreas@olarsen.no

Seilsportsliga
Ole G. Morken
952 95 742
ole.morken@gmail.com

Lukk meny